• HEPSİ SAĞLIĞINIZ İÇİN

  TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi sertifikamızı aldık!

 • ZOR ZAMANLARDA BÜYÜK BAŞARI:

  Bursa METRO Toptancı Market yanında BKM Kitap açıldı!

 • YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZDAN MESAJ - GÜNDÜZ BAYER

  Nasıl oldu da 1 gramlık virüs hayatlarımızı tamamıyla değiştirdi? Sevgili çalışma arkadaşlarımız, Dünya genelinde insan hayatını tamamen değiştiren Korona virüsünün toplam ağırlığının sadece 1 gram olduğunu biliyor muydunuz?

 • YEPYENİ BİR BAŞARI HİKAYESİ, M1 ADANA’DA YEPYENİ BİR MAĞAZA AÇILIŞI!

  Başarılı Türk moda markası BARRELS AND OIL 18 Temmuz'da M1 ADANA! Alışveriş Merkezi'nde kapılarını açtı! 3370 m2 kiralanabilir alana sahip olan mağazaya, açılış gününde binlerce ziyaretçi akın etti.

Daha Fazlası

BAŞARI BİZİM İÇİN ÖNGÖRÜLEN DEĞİL ÖNCEDEN ÖLÇÜLEN BİR SONUÇTUR

METRO PROPERTIES Türkiye olarak geleceğin lokasyonlarını geliştiriyor, projelerin geleceğe taşınma dönüşümünü planlayıp yönetiyor ve bu alanda yeni nesil projeler üretiyoruz. Sizin neye ihtiyacınız var.

Hizmetler

ZAMANIN GEREKTİRDİĞİ GELİŞİM

Yatırımın değerini artırmak, sürekli gelişimini sağlamak, yükseliş ivmesini korumak ve zamanın gerektirdiği bütün güncellemeleri zamanında yaparak kazancı aktif tutmak için çalışıyoruz.

Varlıklar

YAŞAMI DÖNÜŞTÜREN PROJELER

Şehirler ve insanlar değişir. Yaşam sürekli olarak dönüşür. Projelerimiz yalnızca hayatın bu dinamiğine uyum sağlamakla kalmıyor, bulunduğu yerdeki yaşamı da daha iyiye, daha güzele dönüştürüyor.

Projeler