• M1 KARTAL ALIŞVERİŞ MERKEZİ ANPA MARKET’E KİRALANDI ve 1 ŞUBAT’TA YOĞUN BİR İLGİ İLE AÇILDI!

  METRO PROPERTIES Türkiye ve FİBA Commercial Properties, dönemin olağanüstü koşulları içerisinde gerçekleşen bir iş birliğiyle yeni bir başarıya daha imza atarak, İstanbul Kartal’da mülkleri olan 33 bin m²’lik M1 Kartal Alışveriş Merkezi’ni Anpa Market’e kiraladı. Mülk, yepyeni bir konsept ve isim ile kapılarını 1 Şubat’ta yeniden açarak ilk üç günde 65.000 ziyaretçi ağırladı!

 • Pandemi döneminde bir başarılı kiralama daha: M1 Kartal Alışveriş Merkezi’nde Alışveriş Yeniden Başlıyor!

  METRO PROPERTIES TÜRKİYE ve FİBA COMMERCIAL PROPERTIES’, içinde bulunduğumuz bu olağandışı zamanlarda yeni bir başarıya daha imza atarak, İstanbul Kartal’da mülkleri olan 33.000 m²’lik M1 Kartal Alışveriş Merkezi’ni Anpa Gross Market’e kiraladı!

 • M1 ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE BİR ÖDÜL DAHA!

  Görme engelli ziyaretçiler için özel olarak tasarlanan “HAYAL ORTAĞIM” MOBİL UYGULAMASI, ZERO PROJECT ÖDÜLLERİ Yenilikçi Teknolojiler (ICT) kategorisinde 500 aday arasından “EN YENİLİKÇİ PROJE” ÖDÜLÜNÜ ALDI!

 • HEPSİ SAĞLIĞINIZ İÇİN

  TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi sertifikamızı aldık!

Daha Fazlası

BAŞARI BİZİM İÇİN ÖNGÖRÜLEN DEĞİL ÖNCEDEN ÖLÇÜLEN BİR SONUÇTUR

METRO PROPERTIES Türkiye olarak geleceğin lokasyonlarını geliştiriyor, projelerin geleceğe taşınma dönüşümünü planlayıp yönetiyor ve bu alanda yeni nesil projeler üretiyoruz. Sizin neye ihtiyacınız var.

Hizmetler

ZAMANIN GEREKTİRDİĞİ GELİŞİM

Yatırımın değerini artırmak, sürekli gelişimini sağlamak, yükseliş ivmesini korumak ve zamanın gerektirdiği bütün güncellemeleri zamanında yaparak kazancı aktif tutmak için çalışıyoruz.

Varlıklar

YAŞAMI DÖNÜŞTÜREN PROJELER

Şehirler ve insanlar değişir. Yaşam sürekli olarak dönüşür. Projelerimiz yalnızca hayatın bu dinamiğine uyum sağlamakla kalmıyor, bulunduğu yerdeki yaşamı da daha iyiye, daha güzele dönüştürüyor.

Projeler