• FANTA GENÇLİK FESTİVALİ M1 ADANA’DA

  Bu yıl 15.’si düzenlenen Türkiye’nin en büyük gezici müzik festivali Fanta Fest 26 Ağustos’da M1 Adana’da 45 bin genç ziyaretçimizin katılımıyla gerçekleşti.

 • M1 GAZİANTEP AVM’NİN SATIŞI TAMAMLANDI

  METRO PROPERTIES Türkiye ve Fiba Commercial Properties ortak yatırımı olan M1Gaziantep AVM’nin satış sürecinde sona gelindi. 137.682 m² arsa ve 54.602 m² kiralanabilir alana sahip gayrimenkul, Erdemoğlu Proje Müşavirlik İnşaat A.Ş.’ye satıldı.

 • M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE ROCK MÜZİK!

  ÜNLÜ MÜZİK FESTİVALİ FANTAFEST, 29 AĞUSTOS'TA ADANA GENÇLERİNİ ÜNLÜ POPSTARS EDİS VE GAZAPİZM İLE BULUŞTURDU.

 • M1 KARTAL AVM’NİN SATIŞI TAMAMLANDI

  M1 Kartal AVM ve yeni AVM’ye kombine olacak 61 bin m²’lik satılabilir konut alanını içeren yapının ruhsatı, Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş. Atar Gayrimenkul Yatırım Fonu’na satıldı.

 • Pandemi dönemindeki kiralamalara bir yenisi daha eklendi! 5M Migros 25 Haziran 2021 itibariyle M1 Konya Alışveriş Merkezi’nde kapılarını açtı.

  METRO PROPERTIES Türkiye pandemiye rağmen yeni bir başarıya daha imza atarak M1 Konya Alışveriş merkezindeki 5.200 m²lik mağazasını perakende sektöründeki öncü markalardan olan Migros’a kiraladı.

Daha Fazlası

BAŞARI BİZİM İÇİN ÖNGÖRÜLEN DEĞİL ÖNCEDEN ÖLÇÜLEN BİR SONUÇTUR

METRO PROPERTIES Türkiye olarak geleceğin lokasyonlarını geliştiriyor, projelerin geleceğe taşınma dönüşümünü planlayıp yönetiyor ve bu alanda yeni nesil projeler üretiyoruz. Sizin neye ihtiyacınız var.

Hizmetler

ZAMANIN GEREKTİRDİĞİ GELİŞİM

Yatırımın değerini artırmak, sürekli gelişimini sağlamak, yükseliş ivmesini korumak ve zamanın gerektirdiği bütün güncellemeleri zamanında yaparak kazancı aktif tutmak için çalışıyoruz.

Varlıklar

YAŞAMI DÖNÜŞTÜREN PROJELER

Şehirler ve insanlar değişir. Yaşam sürekli olarak dönüşür. Projelerimiz yalnızca hayatın bu dinamiğine uyum sağlamakla kalmıyor, bulunduğu yerdeki yaşamı da daha iyiye, daha güzele dönüştürüyor.

Projeler