• BÜYÜK ÖDÜL M1 ADANA’NIN

    M1 ADANA Alışveriş Merkezi, kent içindeki yeri, işlevine uygun değişen yeni duruşu, mimari çözümlerindeki çoklu yaklaşımı ve kentsel ilişkisinin yanı sıra yerel bir değer ve sosyal bir yaşam merkezi yaratma başarısı nedeniyle Türkiye’nin En Prestijli Gayrimenkul Ödülü olan Sign of the City Awards 2019’da “En İyi AVM” ödülünü aldı.

  • M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NE AVRUPA’DAN ÖDÜL

    M1 Adana Alışveriş Merkezi, prestijin ve mükemmelliğin simgesi olarak kabul edilen European Property Awards 2018-2019 (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) ‘Retail Development’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

  • M1 ADANA’NIN ICSC AVRUPA ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ ÖDÜLÜ 2019 ‘AVM BÜYÜME’ KATEGORİSİNDE FİNALİST OLMA MUTLULUĞU

    ‘İyinin en iyilerini / Best of the best’ seçmek amacıyla ICSC tarafından düzenlenen yarışmada M1 Adana Alışveriş Merkezi renovasyon ve büyüme projesi ile finale kalmanın gururunu yaşadı.

BAŞARI BİZİM İÇİN ÖNGÖRÜLEN DEĞİL ÖNCEDEN ÖLÇÜLEN BİR SONUÇTUR

METRO PROPERTIES Türkiye olarak geleceğin lokasyonlarını geliştiriyor, projelerin geleceğe taşınma dönüşümünü planlayıp yönetiyor ve bu alanda yeni nesil projeler üretiyoruz. Sizin neye ihtiyacınız var.

Hizmetler

ZAMANIN GEREKTİRDİĞİ GELİŞİM

Yatırımın değerini artırmak, sürekli gelişimini sağlamak, yükseliş ivmesini korumak ve zamanın gerektirdiği bütün güncellemeleri zamanında yaparak kazancı aktif tutmak için çalışıyoruz.

Varlıklar

YAŞAMI DÖNÜŞTÜREN PROJELER

Şehirler ve insanlar değişir. Yaşam sürekli olarak dönüşür. Projelerimiz yalnızca hayatın bu dinamiğine uyum sağlamakla kalmıyor, bulunduğu yerdeki yaşamı da daha iyiye, daha güzele dönüştürüyor.

Projeler