• M1 KARTAL AVM’NİN SATIŞI TAMAMLANDI

  M1 Kartal AVM ve yeni AVM’ye kombine olacak 61 bin m²’lik satılabilir konut alanını içeren yapının ruhsatı, Re-Pie Portföy Yönetimi A.Ş. Atar Gayrimenkul Yatırım Fonu’na satıldı.

 • Pandemi dönemindeki kiralamalara bir yenisi daha eklendi! 5M Migros 25 Haziran 2021 itibariyle M1 Konya Alışveriş Merkezi’nde kapılarını açtı.

  METRO PROPERTIES Türkiye pandemiye rağmen yeni bir başarıya daha imza atarak M1 Konya Alışveriş merkezindeki 5.200 m²lik mağazasını perakende sektöründeki öncü markalardan olan Migros’a kiraladı.

 • M1 Adana ve M1 Gaziantep Alışveriş Merkezlerimiz aşı merkezine dönüştü!

  M1 Adana ve M1 Gaziantep Alışveriş Merkezlerimiz aşı merkezine dönüştürülerek, aşı hakkı tanımlanmış AVM ziyaretçilerimizin  sıra bekleme ve randevu gereksinimi olmaksızın İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerince aşı haklarından faydalanması sağlanmaktadır. Alışveriş Merkezlerimizde, şu an için günde ortalama 200 kişinin aşılanması yapılmaktadır.

 • Yeni ofisimize taşındık!

  METRO PROPERTIES Türkiye/Asya Genel Merkezi'nin yeni yerine taşındığını ve yepyeni bir iş modeline geçiş yaptığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

 • M1 KARTAL ALIŞVERİŞ MERKEZİ ANPA MARKET’E KİRALANDI ve 1 ŞUBAT’TA YOĞUN BİR İLGİ İLE AÇILDI!

  METRO PROPERTIES Türkiye ve FİBA Commercial Properties, dönemin olağanüstü koşulları içerisinde gerçekleşen bir iş birliğiyle yeni bir başarıya daha imza atarak, İstanbul Kartal’da mülkleri olan 33 bin m²’lik M1 Kartal Alışveriş Merkezi’ni Anpa Market’e kiraladı. Mülk, yepyeni bir konsept ve isim ile kapılarını 1 Şubat’ta yeniden açarak ilk üç günde 65.000 ziyaretçi ağırladı!

Daha Fazlası

BAŞARI BİZİM İÇİN ÖNGÖRÜLEN DEĞİL ÖNCEDEN ÖLÇÜLEN BİR SONUÇTUR

METRO PROPERTIES Türkiye olarak geleceğin lokasyonlarını geliştiriyor, projelerin geleceğe taşınma dönüşümünü planlayıp yönetiyor ve bu alanda yeni nesil projeler üretiyoruz. Sizin neye ihtiyacınız var.

Hizmetler

ZAMANIN GEREKTİRDİĞİ GELİŞİM

Yatırımın değerini artırmak, sürekli gelişimini sağlamak, yükseliş ivmesini korumak ve zamanın gerektirdiği bütün güncellemeleri zamanında yaparak kazancı aktif tutmak için çalışıyoruz.

Varlıklar

YAŞAMI DÖNÜŞTÜREN PROJELER

Şehirler ve insanlar değişir. Yaşam sürekli olarak dönüşür. Projelerimiz yalnızca hayatın bu dinamiğine uyum sağlamakla kalmıyor, bulunduğu yerdeki yaşamı da daha iyiye, daha güzele dönüştürüyor.

Projeler