info@metro-properties.com.tr      +90 (212) 454 43 00

Uygunluk Raporlama Sistemi

METRO GROUP Uygunluk Raporlama Sistemi’ne hoş geldiniz

METRO GROUP Yönetim Kurulu, tüm METRO GROUP yöneticilerinin ve çalışanlarının her zaman ve her yerde ilgili tüm kanunlara, METRO GROUP Çalışma İlkeleri’ne ve şirket kurallarına uygun davranmasını talep eder.

Bu raporlama sistemi, METRO GROUP Uygunluk Programı’nın bir parçasıdır ve METRO GROUP içindeki uygunluk prensiplerine aykırı davranışlarla ilgili bilgi almak üzere başlatılmıştır. İnternet (elektronik sistem) ve yerel telefon hattı numaraları bağımsız ve profesyonel bir servis şirketi olan LRN/EthicsPoint, Inc tarafından işletilmektedir.

Uygunluk Raporlama Sistemi, tüm METRO GROUP çalışanları ve üçüncü şahıslar tarafından kullanılabilir.

Sistemde olaylar isim açıklamadan, adsız (anonim) olarak bildirilebilir ancak soruşturmanın daha hızlı ve etkili bir şekilde ilerlemesini sağlamak amacıyla kendinizi tanıtmanızı öneririz. Olayı bildiren kişinin kimliğini açıklaması konuyu soruşturan METRO GROUP yetkililerine, olayı bildiren kişi ile irtibata geçip konuyu doğrudan takip etme olanağı sağlar. Bu sistem aracılığıyla bildirilen olaylar, gönderilen bilgiler ve hazırlanan raporlar gizli bilgi olarak tutulur. Raporlama sisteminin kullanımı hakkında daha ayrıntılı bilgiyi SSS'de ve Bilgi/Veri Koruma Bildirisi'nde bulabilirsiniz.

Olayı bildirdikten sonra, bilgiler bir rapor altında toplanıp size "rapor anahtarı" olarak adlandırılan özel bir kod verilecektir. Rapor anahtarınızı ve parolanızı not edin ve güvenli bir yerde saklayın. Bildirdiğiniz olayı bu rapor anahtarını ve parolanızı kullanarak iletişim hattının internet sitesinden takip edebilirsiniz. Olay hakkında sorulacak ek soruları cevaplandırabilmek ve istenilen ek bilgileri temin edebilmek için sık sık bu internet sitesinden konuyu takip ediniz.

Raporunuz yalnızca METRO GROUP Uygunluk Bölümü'ne iletilir. Raporunuz METRO GROUP Uygunluk Bölümü tarafından güvenli ve profesyonel bir şekilde işlenir.

Ayırdığınız zaman ve gösterdiğiniz çaba için teşekkür ederiz!

METRO GROUP Uygunluk Bölümü

  Bize Ulaşın
  METRO PROPERTIES Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Ofishane- Merkez Mahallesi Cendere Caddesi
No:22 / Kağıthane-İSTANBUL

Tel : +90 (212) 454 43 00
Mail : info@metro-properties.com.tr