İş ortaklarımıza ve müşterilerimize, dünya çapında bir uzmanlıkla destek oluyor ve hem ulusal hem uluslararası düzeyde aktif ve değer katan bir varlık yönetimi sunuyoruz.

Yeni binalardan dönüştürme projelerine, modernleştirme projelerinden genişletmelere; METRO PROPERTIES Türkiye olarak müşterilerimize perakende alanları için anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Projenin kağıt üzerindeki varlığından itibaren bütünü ve sonucu görmeye odaklanıyor, lokasyonun rasyonelleri üzerinden en doğru süreç stratejisini oluşturuyoruz.

Değer Katan Varlık Yönetimi

METRO PROPERTIES, toptan ve gıdada uzmanlığı ile uluslararası bir lider konumunda yer alan METRO AG’nin gayrimenkul kuruluşudur. METRO AG, tam 34 ülkede faaliyet gösteriyor ve dünya çapında 100 bin kişiden fazla çalışanı bulunuyor.

METRO PROPERTIES Türkiye

Geleceği Görmek Mümkündür

Başarılı ve güçlü bir yönetim kurulu, biriktirdiği tecrübeyi yenilikçi ve çözümcü bir bakış açısıyla değerlendirir, olasılıkları ve geleceği hesap ederek en doğru hamleleri yapar.

Yönetim Kurulu

Güçlü Bir Zincirin Güçlü Parçaları

Deneyimli ve eğitimli kadrolardan oluşan bölümlerimiz, perakende alanında yatırımına destek arayan her seviyeden müşteri için her konuda uzmanlık sunabilecek bir yapılanmaya sahip.

Bölümler

Başarıyı Getiren Değerler

Özgün liderliği merkeze alıp ana hedefini sürdürülebilirlik olarak belirleyen METRO PROPERTIES Türkiye, müşteri odaklılığı, global girişimciliği, çalışana duyulan saygıyı ve güveni, bütün iş süreçlerinde mükemmeliyetçiliği benimsemiş bir şirket. Başarısının temelinde de bu değerler yatıyor.

Değerler

Harika Haberlerimiz Var

METRO PROPERTIES Türkiye olarak her zaman güzel haberler vermek, buradan size büyük başarıları, çok değerli ödülleri, heyecan verici yeni yatırımları duyurmak için çok çalışıyoruz.

Haberler

Dünya Standartlarında Bir Kariyer

Geleceğinizi dünyanın öncü kuruluşlarından METRO AG ailesinin bir parçası olarak METRO PROPERTIES Türkiye’de inşa etmeye ne dersiniz? Kariyerinizi METRO PROPERTIES Türkiye’de başlatmak, size sadece yerel piyasaların değil küresel iş alanlarının da kapılarını açar, parlak bir geleceği bugünden yaşamanızı sağlar.

Kariyer

Vizyoner ve Çözüm Odaklı

METRO AG günümüz gıda sektörünün kuşkusuz en vizyoner şirketlerinden biri. Milyarlarca avroluk satış hacmi ve güçlü çözüm ortaklarıyla başarıdan başarıya koşuyor.

METRO AG

Ulusal ve Uluslararası Yatırım Geliştirme

METRO PROPERTIES, gayrimenkul sektöründe yatırımcılara verdiği uzman destekle yatırımların gelişmesini sağlıyor, projelerin hem ulusal hem de uluslararası etkisini artırıyor.

METRO PROPERTIES