METRO PROPERTIES Türkiye’de yaşanan gelişmeleri, atılan yeni adımları, projelerimize açılan yeni ufukları ve ödülle dolu mutlulukları buradan takip edebilirsiniz.

 • Pandemi dönemindeki kiralamalara bir yenisi daha eklendi! 5M Migros 25 Haziran 2021 itibariyle M1 Konya Alışveriş Merkezi’nde kapılarını açtı.

  METRO PROPERTIES Türkiye pandemiye rağmen yeni bir başarıya daha imza atarak M1 Konya Alışveriş merkezindeki 5.200 m²lik mağazasını perakende sektöründeki öncü markalardan olan Migros’a kiraladı.

 • M1 Adana ve M1 Gaziantep Alışveriş Merkezlerimiz aşı merkezine dönüştü!

  M1 Adana ve M1 Gaziantep Alışveriş Merkezlerimiz aşı merkezine dönüştürülerek, aşı hakkı tanımlanmış AVM ziyaretçilerimizin  sıra bekleme ve randevu gereksinimi olmaksızın İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerince aşı haklarından faydalanması sağlanmaktadır. Alışveriş Merkezlerimizde, şu an için günde ortalama 200 kişinin aşılanması yapılmaktadır.

 • Yeni ofisimize taşındık!

  METRO PROPERTIES Türkiye/Asya Genel Merkezi'nin yeni yerine taşındığını ve yepyeni bir iş modeline geçiş yaptığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

 • M1 KARTAL ALIŞVERİŞ MERKEZİ ANPA MARKET’E KİRALANDI ve 1 ŞUBAT’TA YOĞUN BİR İLGİ İLE AÇILDI!

  METRO PROPERTIES Türkiye ve FİBA Commercial Properties, dönemin olağanüstü koşulları içerisinde gerçekleşen bir iş birliğiyle yeni bir başarıya daha imza atarak, İstanbul Kartal’da mülkleri olan 33 bin m²’lik M1 Kartal Alışveriş Merkezi’ni Anpa Market’e kiraladı. Mülk, yepyeni bir konsept ve isim ile kapılarını 1 Şubat’ta yeniden açarak ilk üç günde 65.000 ziyaretçi ağırladı!

 • Pandemi döneminde bir başarılı kiralama daha: M1 Kartal Alışveriş Merkezi’nde Alışveriş Yeniden Başlıyor!

  METRO PROPERTIES TÜRKİYE ve FİBA COMMERCIAL PROPERTIES’, içinde bulunduğumuz bu olağandışı zamanlarda yeni bir başarıya daha imza atarak, İstanbul Kartal’da mülkleri olan 33.000 m²’lik M1 Kartal Alışveriş Merkezi’ni Anpa Gross Market’e kiraladı!

Daha Fazlası