METRO PROPERTIES Türkiye’nin hizmet alanlarını, çok detaylı analizler sonucunda belirlediğimiz taleplerle, ihtiyaçlara ve zamanın gerekliliklerine göre kategorilendirdik. Hizmet alanlarımızın tümünü o alanda çok önemli sektörel bilgiye, uzmanlığa, deneyime ve elbette tutkuya sahip ekiplere emanet ediyoruz.

Her zaman ve her koşulda en öncelikli prensibimiz, mükemmeliyetçi standartlarla hizmet sunmak. Bunun mümkün olabilmesi ve bu hizmet anlayışımızın sürdürülebilirliği için de bütün iş süreçlerimizde gerekli her türlü düzenlemeyi, uygulamayı yerine getiriyoruz.

RİSKLERDEN UZAK VE KAZANÇLI

Gayrimenkul yatırımları için kazançlı ve yönetime elverişli bir strateji oluşturuyor, proaktif hizmet anlayışımızı güncel analizler, risk hesaplamaları ve yakın izleme ile besleyerek gelir artırımına odaklanıyoruz.

Operasyon ve Varlık Yönetimi

KAĞIT ÜSTÜNDEKİ FİKİRDEN GERÇEKLEŞMEYE KADARKİ SÜREÇ UZMANLARIMIZIN KONTROLÜ ALTINDA

Gerçekçi stratejilerle gayrimenkulün geliştirme sürecinin en başından operasyon aşamasına hatta müşterimizin talebi durumunda satışa kadar geçen sürede iş geliştirme ve proje yönetimi hizmeti sunuyoruz.

İş Geliştirme ve Proje Yönetimi

DOĞRU TASARIM DOĞRU ÜRÜN

Başarılı bir tasarım, gayrimenkulün marka değerine katkı sağlamasının yanı sıra projeye eşsiz bir kültürel sermaye ve ivme de katar.

Dizayn Yönetimi

YÜKSEK KAZANÇLI KİRALAMA

METRO PROPERTIES Türkiye’nin amacı gayrimenkulü sadece kiralamanın ötesinde, değerine değer katacak doğru kiracılarla buluşturmak. Kiralamayı bütünsel bir faaliyet olarak görüyor, etkin danışmanlık hizmetiyle kazancı yükseltecek bir iş süreci tasarlıyoruz.

Kiralama Yönetimi ve İş Geliştirme

İSTİKRARLI ÇALIŞMA DÜZENLİ GELİŞİM

Bir alışveriş merkezinin ihtiyaçlarını A’dan Z’ye bilen METRO PROPERTIES Türkiye ekibi, alışverişi keyfe ve kazanca dönüştürmek için gereken bütün adımların doğru zamanlamayla atılmasını sağlıyor. İstikrarlı çalışma yöntemiyle düzenli bir gelişim ivmesi yaratıyor.

Alışveriş Merkezi Yönetimi

MARKA SADAKATİ İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR İLETİŞİM

Hedef kitleyi derinlemesine tanımak, lokasyonu doğru analiz etmek ve yenilikleri yakalamak, pazarlama yönetiminin yapı taşları. Bu yapı taşlarını en verimli ve etkili biçimde kullanarak marka sadakatini oluşturacak en sağlam adımları atıyor, hedef kitle ile sürdürülebilir iletişim kurmaya odaklanıyoruz.

Kurumsal İletişim ve Pazarlama Yönetimi

KAPSAMLI SORUMLULUK

Standart yaklaşımlarla gözden kaçırılabilecek bütün olasılıkları ve en ince detayları, tesis yönetimini üstlendiğimiz projede çok kapsamlı olarak ele alıyoruz.

Tesis Yönetimi

HUKUKSAL SÜREÇLERDE ETKİN ÇÖZÜMLER

Her proje kendine özgü hukuki stratejiler ve çözümler gerektirebilir. Ekibimizin bu alandaki başarısı, size zaman ve kazanç sağlar.

Hukuk İşleri Yönetimi

FİNANSAL UZMANLIK

METRO PROPERTIES Türkiye’nin portföyündeki alışveriş merkezlerinin muhasebe, finans, vergi, yatırım kontrolü, kontrat yönetimi ve finansal raporlama işlerinin yönetimini yürütüyoruz.

Mali İşler ve Kontrat Yönetimi

ÇALIŞANLARINIZ GELECEĞİNİZ

İnsan Kaynakları uzmanlarımız, strateji uygulamalarının ve gündelik iş faaliyetlerinin İK ve organizasyonla ilgili bütün süreçlerinde yöneticilerimize ve müdürlerimize yardımcı oluyor.

İnsan Kaynakları Yönetimi