Uzman ve deneyimli ekiplerimiz, en büyük projelerde çok büyük olumlu etkiler yaratabilecek vizyona sahip. Uyumlu ve verimli çalışma yöntemlerimiz, projenin mimari ve sosyolojik karakterine özel stratejilerimiz, rutinlerin çok ötesinde çözümlerimiz, varlığıyla büyük bir fark inşa etmeyi hedefleyen yatırımcıların hizmetinde.

İnşa ettiğiniz her proje ile topluma ve bulunduğunuz lokasyona attığınız imzanın günden güne değerlenmesini sağlamak için çok yönlü ve çok kapsamlı fayda üretiyoruz.

Ekonomik, sosyolojik ve teknolojik gelişimleri global ölçekte izliyor, projenizin marka değerini artıracak planlamalar yapıyor, başarı yolculuğunuzun her adımında size özgün rotalar sunuyoruz.

KİRALAMADA BAŞARININ KANITI

Alışveriş merkezinizi doğru markalarla buluşturmak, uzun süreli kiralama istikrarını oluşturmak ve kiracılarınızla karşılıklı memnuniyet sağlamak METRO PROPERTIES Türkiye’nin kanıtlanmış başarılarının temelini oluşturuyor.

Kiralanan Projeler

SÜREKLİ GELİŞEN YÖNETİM PERFORMANSI

Doğru yönetilen bir proje sizi yalnızca hedeflerinize ulaştırmakla kalmaz, yeni ve daha uzak hedefler için heyecan duymanızı, hedeflerinizi büyütmenizi de sağlar. Yönettiğimiz her projede, başlangıç hedeflerinin çok ötesinde bir seviyeye ulaşıyoruz.

Yönetilen Projeler

KARMA KULLANIMLI GELİŞTİRME PROJELERİ

Gayrimenkullerimizin değerlerini uzun vadeli bir etkiyle artırmaya yönelik stratejiler geliştiriyor ve operasyonel bilgi birikimimizle en ideal çözümleri yaratan projelere imza atıyoruz.

Karma Kullanımlı Geliştirme Projeleri

PERAKENDE GAYRİMENKULÜ GELİŞTİRME PROJELERİ

Projelerimiz alışveriş, iş ve yaşamın nitelikli bir birleşimi. Bulunduğumuz her lokasyonda, hedef kitlelerin bir araya geldiği sürdürülebilir ticari mekanlar yaratıyoruz.

Perakende Gayrimenkulü Geliştirme Projeleri